eurowalor.pl

Baloniki reklamowe – jak wykorzystać je w kreatywny sposób?

Baloniki reklamowe

Baloniki reklamowe

Baloniki to gadżety, które od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Wykorzystać można je na wiele różnych sposobów. Doskonale sprawdzą się one w roli dekoracji na konferencję, targi, koncert, piknik czy festyn. Dostępne na rynku produkty tego typu różnić mogą się od siebie między innymi kształtem. Spotkać można się z balonikami w kształcie zwierząt, serca, gwiazdy czy postaci z popularnych bajek. Decydując się na kupno takiego gadżetu możemy mieć pewność, że przypadnie on do gustu zarówno dziecku, jak i osobie dorosłej. Jak w kreatywny sposób można wykorzystać tego typu produkt? Oto garść cennych inspiracji.

Baloniki reklamowe wykorzystać można między innymi do stworzenia jedynych w swoim rodzaju czekoladowych miseczek. W tym celu, nadmuchujemy kilka sztuk, dokładnie związujemy, a w garnku topimy czekoladę. Zanurzamy w nich baloniki do połowy, układamy na talerzach, czekamy aż czekolada wystygnie i wstawiamy do lodówki. Po kilku godzinach wyjmujemy, przekłuwamy szpilką i usuwamy gumę z czekolady. Przygotowane w ten sposób balony można wypełnić dowolnym deserem.

Baloniki reklamowe użyte mogą zostać także do dekoracji kubków – dzięki temu żaden z gości imprezy nie pomyli swojego naczynia. Wystarczy, że do jego uszka przywiążemy balon w danym kolorze lub na każdym z nich napiszemy imię zaproszonego gościa. Balony idealnie sprawdzą się również w roli lodowych świec. W tym celu, napełniamy je wodą i wstawiamy do zamrażalnika na kilka godzin. Blask świec będzie doskonale podkreślał pęknięcia w lodowych kulach.

Nic nie stoi również na przeszkodzie, by baloniki reklamowe użyć w charakterze kostek lodu. Aby je wykonać, do niewielkich baloników wlewamy odrobinę wody, zawiązujemy i wkładamy do zamrażalnika na kilka godzin. Po wyjęciu otrzymamy jedyne w swoim rodzaju kostki do różnego rodzaju napojów. Chcąc w niebanalny sposób zaprezentować swoim bliskim swoje ulubione fotografie, wystarczy, że w górnej części każdego z nich wykonamy niewielką dziurkę i przewiążemy nią sznurek od balona.

Tagi: , ,

© 2016 - 2020 eurowalor.pl